O mnie

Witam Cię na moim blogu. Mam na imię Monika. Z wykształcenia jestem psychologiem. Jestem mamą, która stosuje bliskościowe podejście do rodzicielstwa. Mam holistyczne spojrzenie na każdego człowieka. Cechuje mnie upartość i dobre serce. Aktualnie jestem psychologiem szkolnym. Na blogu będę głównie (ale nie tylko ;) ) pisać o własnych doświadczeniach i spostrzeżeniach, rodzicielstwie, karmieniu piersią, rozwoju dziecka i jego wychowaniu.

Moja córka zainspirowała mnie do stworzenia bloga, w którym będę obalać mity na temat wychowywania dzieci i poszerzać wiedzę na temat ich rozwoju. Gdy sama stałam się matką i obezwładnił mnie rollercoaster emocji postanowiłam, że chcę dotrzeć do jak największej liczby mam, aby pomóc im zrozumieć ich uczucia po wielkim wydarzeniu, jakim jest urodzenie dziecka, członków ich rodzin, którzy sprzedają im "dobre rady", specjalistów, którzy czasami nie wiedzą, jak podejść do pacjenta.

Mam nadzieję, że rozgościsz się u mnie i znajdziesz tu coś dla siebie. Na pewno każdy znajdzie tu zrozumienie, akceptację i pomoc.

2021 Copyright psycholozkaholistycznie.pl